QuantSearch AI (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Indexing settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ཟུར་ཐོ་བཀོད་དོ།
