QuantSearch AI (1.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Theme
el: Θέμα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Position
el: Θέση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: About
el: Περί

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Indexing settings
el: Ρυθμίσεις ευρετηρίου

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
