QuantSearch AI (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Theme
et: Teema

en: Site
et: Sait

en: Position
et: Asukoht

en: Features
et: Omadused

en: About
et: Programmist

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Indexing settings
et: Indekseermise sätted

en: Full content
et: Kogu sisu
