QuantSearch AI (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Theme
eu: Tema

en: Site
eu: Gunea

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Position
eu: Kokapena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Indexing settings
eu: Sailkatze ezarpenak

en: Full content
eu: Eduki osoa
