QuantSearch AI (1.0.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Theme
fa: پوسته

en: Site
fa: سایت

en: Widget settings
fa: تنظیمات ابزارک

en: Position
fa: موقعیت

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: About
fa: درباره

en: Light
fa: روشن

en: Widget Settings
fa: تنظیمات ابزارک

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Indexing settings
fa: تنظیمات فهرست گذاری

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Dark
fa: تاریک
