QuantSearch AI (1.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Theme
fi: Teema

en: Site
fi: Sivusto

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Position
fi: Sijoitus

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: About
fi: Tietoja

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Light
fi: Vaalea

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Indexing settings
fi: Indeksoinnin asetukset

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Dark
fi: Tumma

en: Accent color
fi: Korostusväri
