QuantSearch AI (1.0.0) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Status
fr: État

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: Body field
fr: Champs Corps

en: Theme
fr: Thème

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Site Name
fr: Nom du Site

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Indexing
fr: Indexation

en: Base URL
fr: URL de base

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: About
fr: À propos

en: Disconnect
fr: Déconnecter

en: Batch size
fr: Taille du lot

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Title field
fr: Champ titre

en: Light
fr: Léger

en: Bulk Operations
fr: Opérations en masse

en: Indexing settings
fr: Paramètres d'indexation

en: Connection
fr: Connexion

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: Full content
fr: Contenu complet

en: Dark
fr: Sombre

en: Placeholder text
fr: Texte de substitution

en: Accent color
fr: Couleur d'accentuation
