QuantSearch AI (1.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Theme
gl: Tema

en: Site
gl: Sitio

en: Position
gl: Posición

en: Features
gl: Funcionalidades

en: About
gl: Información

en: Title field
gl: Campo de título

en: Indexing settings
gl: Opcións de indexación

en: Full content
gl: Contido completo

en: Dark
gl: Escuro
