QuantSearch AI (1.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Site
he: אתר

en: Position
he: מיקום

en: Features
he: פיצ'רים

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: About
he: אודות

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Bulk Operations
he: פעולות גורפות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Indexing settings
he: הגדרות בניית מיפתוח (אינדקס)

en: Full content
he: תוכן מלא
