QuantSearch AI (1.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Body field
hi: मुख्य भाग क्षेत्र

en: Theme
hi: थीम

en: Site
hi: साइट

en: Position
hi: स्थान

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Full content
hi: पूरी सामग्री
