QuantSearch AI (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Theme
hr: Tema

en: Position
hr: Pozicija

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis

en: Indexing settings
hr: Postavke indeksiranja

en: Full content
hr: Puni sadržaj
