QuantSearch AI (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Site
hy: Վեբ կայք
