QuantSearch AI (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Theme
is: Þema

en: Position
is: Staðsetning

en: About
is: Um
