QuantSearch AI (1.0.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Theme
it: Tema

en: Site
it: Sito

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: Position
it: Posizione

en: Features
it: Funzionalità

en: Base URL
it: URL base

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: About
it: Informazioni

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Light
it: Chiaro

en: Placeholder
it: Segnalibro

en: Indexing settings
it: Impostazioni di indicizzazione

en: Full content
it: Contenuto completo

en: Dark
it: Scuro
