QuantSearch AI (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Theme
jv: Tema

en: About
jv: Ngenani

en: Indexing settings
jv: Setèlan pangindekan

en: Full content
jv: Konten wutuh
