QuantSearch AI (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Site
ka: საიტი

en: Position
ka: პოციზია
