QuantSearch AI (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Indexing settings
kk: Теңшелімдерді индекстеу
