QuantSearch AI (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: About
km: អំពី

en: Indexing settings
km: ការ​កំណត់​ការ​ធ្វើ​លិបិក្រម

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
