QuantSearch AI (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Disconnect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಡಿದುಹಾಕು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
