QuantSearch AI (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
