QuantSearch AI (1.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: Site
lt: Svetainė

en: Position
lt: Pozicija

en: Features
lt: Savybės

en: Base URL
lt: Bazinis URL

en: Field mapping
lt: Laukų žemėlapis

en: About
lt: Apie

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Light
lt: Šviesi

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Indexing settings
lt: Indeksavimo nuostatos

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Accent color
lt: Pagrindinė spalva
