QuantSearch AI (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: Site
lv: Vietne

en: Position
lv: Pozīcija

en: Indexing
lv: Notiek indeksēšana

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: About
lv: Par

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Indexing settings
lv: Indeksēšanas iestatījumi

en: Full content
lv: Pilns saturs
