QuantSearch AI (1.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Position
mr: स्थान

en: Indexing settings
mr: संरचना अनुक्रम
