QuantSearch AI (1.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Search
ms: Carian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Theme
ms: Tema

en: About
ms: Perihal

en: Bulk Operations
ms: Operasi Pukal

en: Indexing settings
ms: Seting pengindeksan

en: Full content
ms: Kandungan penuh
