QuantSearch AI (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
