QuantSearch AI (1.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Theme
oc: Tèma

en: Position
oc: Posicion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: About
oc: A prepaus

en: Indexing settings
oc: Paramètres d'indexacion

en: Full content
oc: Contengut complet
