QuantSearch AI (1.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Theme
pl: Skórka

en: Site
pl: Witryna

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Position
pl: Pozycja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Indexing
pl: Indeksowanie

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: About
pl: O stronie

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Light
pl: Jasny

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Bulk Operations
pl: Operacje masowe

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Indexing settings
pl: Ustawienia indeksowania

en: Connection
pl: Połączenie

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Dark
pl: Ciemny
