QuantSearch AI (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Theme
ps: ویینه

en: Position
ps: ځاى

en: About
ps: په اړه

en: Title field
ps: سرليک ډګر
