QuantSearch AI (1.0.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: Body field
pt: Campo do corpo

en: Theme
pt: Tema

en: Widget settings
pt: Configurações do widget

en: Position
pt: Posição

en: Base URL
pt: URL base

en: Field mapping
pt: Mapeamento de campo

en: About
pt: Sobre

en: Batch size
pt: Quantidade de cupons

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Title field
pt: Campo de título

en: Widget Settings
pt: Configurações do Widget

en: Bulk Operations
pt: Operações em massa

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Indexing settings
pt: Configurações de índice

en: Full content
pt: Conteúdo completo

en: Dark
pt: Escuro

en: Accent color
pt: Cor de destaque
