QuantSearch AI (1.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Body field
pt: Campo do corpo

en: Theme
pt: Tema

en: Site
pt: Sítio

en: Position
pt: Posição

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Base URL
pt: URL Base

en: Field mapping
pt: Mapear campo

en: About
pt: Sobre

en: Title field
pt: Campo de título

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Indexing settings
pt: Opções de indexação

en: Full content
pt: Conteúdo completo
