QuantSearch AI (1.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Theme
ro: Temă

en: Site
ro: Sit

en: Position
ro: Poziție

en: Features
ro: Caracteristici

en: Base URL
ro: URL de bază

en: About
ro: Despre

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Indexing settings
ro: Setări de indexare

en: Full content
ro: Întregul conținut
