QuantSearch AI (1.0.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Theme
ru: Тема

en: Site
ru: Сайт

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Position
ru: Позиция

en: Site Name
ru: Название сайта

en: Features
ru: Особенности

en: Indexing
ru: Индексация

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: About
ru: Информация

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Light
ru: Светлая

en: Bulk Operations
ru: Пакетные операции

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Indexing settings
ru: Настройки индексации

en: Connection
ru: Соединение

en: Full content
ru: Полная версия

en: Dark
ru: Темный

en: Placeholder text
ru: Текст заполнителя
