QuantSearch AI (1.0.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Site
sk: Stránka

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Position
sk: Pozícia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Indexing settings
sk: Nastavenia indexácie

en: API Settings
sk: Nastavenia API

en: Full content
sk: Celý obsah
