QuantSearch AI (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: About
sq: Informacione

en: Indexing settings
sq: Rregullimet e indeksimit
