QuantSearch AI (1.0.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Theme
sv: Tema

en: Site
sv: Webbplats

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Features
sv: Funktioner

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: About
sv: Om

en: Disconnect
sv: Koppla från

en: Title field
sv: Titelfält

en: Light
sv: Ljust

en: Organization Name
sv: Organisationsnamn

en: Bulk Operations
sv: Hopsamlade funktioner

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Indexing settings
sv: Inställningar för indexering

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Dark
sv: Mörkt

en: Organization ID
sv: Organisations ID

en: Accent color
sv: Accentfärg
