QuantSearch AI (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Indexing settings
th: ตั้งค่าการทำดัชนี
