QuantSearch AI (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
