QuantSearch AI (1.0.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Position
vi: Vị trí

en: Features
vi: Tính năng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Disconnect
vi: Ngắt kết nối

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Light
vi: Nhẹ

en: Indexing settings
vi: Cấu hình chỉ mục

en: Connection
vi: Kết nối

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ

en: Dark
vi: Sẫm màu
