QuantCDN (1.1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Views
ro: Vizualizări

en: Configure
ro: Configurează

en: Created
ro: Creat

en: Taxonomy terms
ro: Termenii taxonomiei

en: Published
ro: Publicat

en: Revisions
ro: Revizii

en: Nodes
ro: Noduri

en: Token
ro: Simbol

en: Languages
ro: Limbi

en: Info
ro: Informație

en: Taxonomy Terms
ro: Termeni Taxonomie

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: Transitions
ro: Tranziții
