QuantCDN (1.1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Info
hy: Ինֆո
