QuantCDN (1.1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Info
ne: जानकारी
