QuantCDN (1.1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Languages
sq: Gjuhët
