QuantCDN (1.1.4) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Configure
fi: Määrittele

en: Created
fi: Luotu

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Nodes
fi: Solmut

en: Token
fi: Muuttuja

en: Languages
fi: Kielet

en: Info
fi: Tieto

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Item ID
fi: Artikkelin ID
