QuantCDN (1.1.5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Configure
am: ውቀር

en: Published
am: የታተመ

en: Languages
am: ቋንቋዎች
