QuantCDN (1.1.5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Author
et: Autor

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: Configure
et: Seadistus

en: Created
et: Loodud

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Nodes
et: Postitused

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Languages
et: Keeled

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Transitions
et: Olekusiirded
