QuantCDN (1.1.5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Languages
se: Gielat
