QuantCDN (1.1.6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: Configure
is: Stilla

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Nodes
is: Nóður

en: Languages
is: Tungumál
