QuantCDN (1.1.7) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
