QuantCDN (1.1.8) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Save
ja: 保存

en: Views
ja: ビュー

en: Configure
ja: 設定

en: Created
ja: 作成

en: Taxonomy terms
ja: タクソノミーターム

en: Published
ja: 掲載

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Nodes
ja: ノード

en: Token
ja: トークン

en: Languages
ja: 言語

en: Cron
ja: cron

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Item ID
ja: 項目ID

en: API Token
ja: API トークン

en: Transitions
ja: 推移

en: API Endpoint
ja: API エンドポイント
