QuantCDN (1.1.8) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
